Akademia Lidera

Gdyński Ośrodek Stażowo-Terapeutyczny

adres: ul. Wejherowska 65, 81-049 Gdynia
tel: 510245753
e-mail: gost@zpsgdynia.pl
www: www.zpsgdynia.pl
godz. otwarcia: poniedziałek - piątek 8:00 -20:00

Forma

Działania w Akademii Lidera oparte będą o szkolenia otwierające, wprowadzające do tematyki zmian i nowych rozwiązań oraz budowanie grupy liderskiej merytoryczno – superwizyjna

Dla kogo

Psychologowie, pedagogowie i nauczyciele z gdyńskich szkół

Okres trwania

październik 2021 - czerwiec 2022

Dni i godziny

szkolenia: 19.10, 25.10, 8.11, 24.11.2021; grupa merytoryczno - superwizyjna: raz w miesiącu - dzień i godziny do ustalenia

Warunki skorzystania

Wysłanie zgłoszenia do 30 września 2021

Wskazówki

Akademia Lidera bazuje na wewnętrznej motywacji osób zainteresowanych zmianą w ich środowisku zawodowym oraz modelowaniem nowych rozwiązań i komunikacji we współpracy między nauczycielami, psychologami/pedagogami, a młodzieżą i dziećmi – społecznością uczniowską.

W programie pracujemy nad zmianami, poszukiwaniem rozwiązań i wsparciem we wdrażaniu tych innowacji w swoich szkolnych środowiskach. Zależy nam, aby uczestnicy Akademii chcieli dzielić się wypracowanymi wnioskami czuli potrzebę inicjowania działań samopomocowych w obrębie własnej organizacji.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2021. W Akademii mamy 15 miejsc – ważna będzie kolejność zgłoszeń!

Wysyłając do nas swoją aplikację opowiedz nam, z której szkoły jesteś, jaką pełnisz tam rolę i podziel się z nami swoimi trzema super mocami – umiejętnościami, które chętnie wykorzystasz w Akademii.

Zadanie realizowane przez Gminę Miasta Gdynia w ramach działania „Adaptacja Koncepcji UrbanLab w Gdyni” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności.