Program Stażowy "Warsztaty Indywidualnego Wsparcia za pośrednictwem telefonu zaufania i czatu"

Gdyński Ośrodek Stażowo-Terapeutyczny

adres: ul. Bp Dominika 16, 81-402 Gdynia
tel: 58 688 86 27
e-mail: gost@zpsgdynia.pl
www: www.zpsgdynia.pl
godz. otwarcia: poniedziałek - piątek 8:00 -20:00

Forma

Program stażu zawodowego dla kształcących się psychologów lub absolwentów psychologii powstał z myślą o rozwoju kompetencji i umiejętności, które są podstawą pracy w zawodzie. Chcemy wesprzeć stażystów we wkraczaniu na drogę udzielania pomocy i wsparcia.

Dla kogo

Absolwenci oraz studenci III, IV oraz V roku psychologii studiów jednolitych magisterskich lub absolwenci oraz studenci II i III roku 3,5 letnich studiów psychologii dla magistrów, którzy chcą poszerzyć wiedzę teoretyczną, zdobyć doświadczenie w pracy.

Okres trwania

III edycja: listopad 2022 - luty 2024

Dni i godziny

110 godzin szkoleń, 170 godzin dyżurów wsparcia młodzieży, regularny udział w superwizjach - 4 godz. superwizji m-c i zebraniach. Pełnienie dyżurów odbywa się codziennie, w godz. 12:00 - 20:00

Warunki skorzystania

18 miejsc stażowych; Osoby spełniające kryteria formalne, umawiane są na rozmowę kwalifikacyjną z pracownikiem Ośrodka.

Przybliżony czas oczekiwania

Rekrutacja kandydatów rozpocznie się jesienią 2023 r.

Wskazówki

Program stażu zawodowego dla kształcących się psychologów lub absolwentów psychologii powstał z myślą o rozwoju kompetencji i umiejętności, które są podstawą pracy w zawodzie.

Chcemy wesprzeć stażystów we wkraczaniu na drogę udzielania pomocy i wsparcia.
 
Dzięki 110 godzinom warsztatów oraz 130 godzinom dyżurów na czacie i telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży można rozwinąć techniki nawiązywania pierwszego kontaktu, zdobyć doświadczenie w udzielaniu wsparcia psychologicznego i psychoedukacji dzieci i młodzieży i poszerzyć umiejętności związane z nowoczesnymi technikami komunikacji wizualnej.


Zachęcamy do śledzenia naszych stron internetowych i profili w mediach społecznościowych! Więcej informacji otrzymasz dzwoniąc pod nr 510245753 lub pisząc na adres wiw@zpsgdynia.pl


Program realizowany jest w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia działających przy Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni.

Zgłoś nieaktualne dane

Sukces!

Zgłoszenie zostało poprawnie wysłane. Dziękujemy