Program Stażowy "Warsztaty Indywidualnego Wsparcia za pośrednictwem telefonu zaufania i czatu - coucb.pl"

Gdyński Ośrodek Stażowo-Terapeutyczny

adres: ul. Bp Dominika 16, 81-402 Gdynia
tel: 58 688 86 27
e-mail: gost@zpsgdynia.pl
www: www.zpsgdynia.pl
godz. otwarcia: poniedziałek - piątek 8:00 -20:00

Forma

Program stażu zawodowego dla kształcących się psychologów lub absolwentów psychologii powstał z myślą o rozwoju kompetencji i umiejętności, które są podstawą pracy w zawodzie. Chcemy wesprzeć stażystów we wkraczaniu na drogę udzielania pomocy i wsparcia.

Dla kogo

Absolwenci oraz studenci III, IV oraz V roku psychologii studiów jednolitych magisterskich lub absolwenci oraz studenci II i III roku 3,5 letnich studiów psychologii dla magistrów, którzy chcą poszerzyć wiedzę teoretyczną, zdobyć doświadczenie w pracy.

Okres trwania

V edycja: listopad 2024 - luty 2026

Dni i godziny

110 godzin szkoleń, 190 godzin dyżurów wsparcia młodzieży, regularny udział w superwizjach - 4 godz. superwizji m-c i zebraniach. Pełnienie dyżurów odbywa się codziennie, w godz. 12:00 - 20:00

Warunki skorzystania

20 miejsc stażowych; Rekrutacja prowadzona w III etapach - szczegóły w opisie poniżej.

Przybliżony czas oczekiwania

Rekrutacja kandydatów rozpocznie się we wrześniu 2024 r.

Wskazówki

Aby zrealizować staż wymagamy dyspozycyjności w tygodniu i w weekendy!


Zachęcamy do śledzenia naszych stron internetowych i profili w mediach społecznościowych! Więcej informacji otrzymasz dzwoniąc pod nr 58 688 86 27 lub pisząc na adres wiw@zpsgdynia.pl

Program realizowany jest w Gdyńskim Ośrodku Stażowo - Terapeutycznym działających przy Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni.

W trakcie stażu odbywa się średnio 3 - 4 dyżury w miesiącu we wczesniej ustalonych z grupą stażową terminach w godz. 12 - 16 lub 16 - 20. Dyżuryjemy od poniedziałku do niedzieli - nie można realizować dyżurów tylko w weekendy!
Warsztaty odbywają się w godz. 9 - 17 i są obowiązkowe.
Dodatkowo raz w miesiącu organizowane jest zebranie zespołu w godz. 18 - 20.
Każdy z uczestników ma także obowiazek uczestniczenia w superwizjach grupowych (4 godziny miesięcznie, tryb stacjonarny).

Zgłoś nieaktualne informacje

Sukces!

Zgłoszenie zostało poprawnie wysłane. Dziękujemy